Cases

Onze projecten

De projectpartners zijn als nieuwe energiemakelaar actief in het projectgebied: de Vlaamse provincies Antwerpen, Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen en de Nederlandse provincies Noord-Brabant en Zeeland. Met de opgebouwde ervaring op het terrein werken ze de methodiek van de energiemakelaar verder uit. Meer info op de kaart hieronder en in de projectfiche (PDF) van elke case.

Arcelor Mittal - Zelzate (B) / Terneuzen (NL) - België - Oost-Vlaanderen
Bladel, Biomassacentrales Kempen (VL - NL) - Nederland - Noord-Brabant
Borsele, Sloewarmte - Nederland - Zeeland
Boxtel - Nederland - Noord-Brabant
Dendermonde – Oudegem - Buggenhout - België - Oost-Vlaanderen
Gent, IVAGO - België - Oost-Vlaanderen
Puurs - Willebroek - België - Antwerpen
Terneuzen, WarmCO2 - Nederland - Zeeland
Tilburg, De Spinder - Nederland - Noord-Brabant
Tilburg, Kraaiven & Vossenberg - Nederland - Noord-Brabant
Tilburg, Woonwijk Groenewoud - Nederland - Noord-Brabant

Nieuwe cases? Nog even geduld...

In de eerste fase van het project werken we aan 13 door ons geselecteerde cases. Vanaf 2020 kan u ook zelf een nieuw project voorstellen om beroep te doen op ons makelaarschap.

Opleiding voor nieuwe energiemakelaars

In 2020 organiseren we workshops voor het opleiden van nieuwe energiemakelaars. Als publieke dienstverlening hebben deze best een plaats bij lokale besturen of publieke organisaties.

CONTACTPERSONEN

Esther Biermans

Provincie Antwerpen
Koningin Elisabethlei 22,
B-2018 Antwerpen

+32 (0)3 240 56 21
esther.biermans@provincieantwerpen.be
Wouter Cyx

Kelvin Solutions
Slachthuisstraat 96
B-2300 Turnhout

+32 (0)497 90 78 57
wouter.cyx@kelvinsolutions.be
Els Ghyselen

POM West-Vlaanderen
p/a Greenbridge, Wetenschapspark 1
B-8400 Oostende

+32 (0)473 21 18 13
els.ghyselen@pomwvl.be
Paul Gosselink

Brabantse Ontwikkelings Maatschappij
Postbus 3240
NL-5003 DE Tilburg

+31 (0)88-8311120
pgosselink@bom.nl
Michaël Heiremans

Provincie Oost-Vlaanderen
Woodrow Wilsonplein 2
B-9000 Gent

+32 (0)9 267 75 01
michael.heiremans@oost-vlaanderen.be
Gieles Kinget

POM Oost-Vlaanderen
Woodrow Wilsonplein 2
B-9000 Gent

+32 (0)470 344 404
gieles.kinget@pomov.be
Indra Van Sande

Stad Gent, Dienst Milieu en klimaat
Woodrow Wilsonplein 1
B-9000 Gent

+ 32 (0)9 268 23 34
indra.vansande@stad.gent
Peter Verboven

Condugo
Bauwinlaan 24
B-2950 Kapellen

+32 (0)486 41 50 06
peter.verboven@condugo.com
Stan Verdonck

POM Antwerpen
Koningin Elisabethlei 22
B-2018 Antwerpen

+32 (0)3 240 68 40
stan.verdonck@pomantwerpen.be
Martin Wissekerke

Provincie Zeeland
Postbus 6001
NL-4330 LA Middelburg

+31 (0)118 631011
aw.wissekerke@zeeland.nl
Joris van Boxtel

Stichting MOED
Burgemeester Brokxlaan 12
NL-5041 SB  Tilburg

+31 (0)13 744 04 07
jvanboxtel@duurzaammoed.nl