Energiemakelaars

Bij de meeste projectpartners is een energiemakelaar actief. Heeft u voorstellen of ideeën voor een nieuw project? Hieronder vindt u hun contactgegevens.

Esther Biermans

Provincie Antwerpen
Koningin Elisabethlei 22,
B-2018 Antwerpen
www.provincieantwerpen.be

+32 (0)3 240 56 21
esther.biermans@provincieantwerpen.be
Wouter Cyx

Kelvin Solutions
Slachthuisstraat 96
B-2300 Turnhout
www.kelvinsolutions.be

+32 (0)497 90 78 57
wouter.cyx@kelvinsolutions.be
Elke De Neve

POM West-Vlaanderen
p/a Bluebridge, Wetenschapspark 1
B-8400 Oostende
www.pomwvl.be

+32(0)479 48 11 96
elke.deneve@pomwvl.be
Paul Gosselink

Brabantse Ontwikkelings Maatschappij
Postbus 3240
NL-5003 DE Tilburg
www.bom.nl

+31 (0)88 831 11 20
pgosselink@bom.nl
Michaël Heiremans

Provincie Oost-Vlaanderen
Woodrow Wilsonplein 2
B-9000 Gent
https://oost-vlaanderen.be/

+32 (0)9 267 75 01
michael.heiremans@oost-vlaanderen.be
Gieles Kinget

POM Oost-Vlaanderen
Woodrow Wilsonplein 2
B-9000 Gent
www.pomov.be

+32 (0)470 344 404
gieles.kinget@pomov.be
Kim Reynierse

Provincie Zeeland
Postbus 6001
NL-4330 LA Middelburg
www.zeeland.nl

+31 (0)6 55484478
kp.reynierse@zeeland.nl
Miett Tajthy

Stichting MOED
Burgemeester Brokxlaan 12
NL-5041 SB  Tilburg
https://duurzaammoed.nl/

+31 (0)13 744 04 07
mietttajthy@midpointbrabant.nl
Indra Van Sande

Stad Gent, Dienst Milieu en klimaat
Woodrow Wilsonplein 1
B-9000 Gent
https://stad.gent

+ 32 (0)9 268 23 34
indra.vansande@stad.gent
Peter Verboven

Condugo
Bauwinlaan 24
B-2950 Kapellen
www.condugo.com

+32 (0)486 41 50 06
peter.verboven@condugo.com
Stan Verdonck

POM Antwerpen
Koningin Elisabethlei 22
B-2018 Antwerpen
www.pomantwerpen.be

+32 (0)3 240 68 40
stan.verdonck@pomantwerpen.be
Frank de Bruijn

Stichting MOED
Burgemeester Brokxlaan 12
NL-5041 SB Tilburg
https://duurzaammoed.nl/

+31 (0)6 52458872
frank@l-en-b.nl